Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Spotkania PMI Szczecin to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zarządzania projektami, możiwość poznania innych kierowników projektów i rozbudowania swojej siatki kontaktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm REC Global, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-03-22,  godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

W trakcie tego spotkania będzie można posłuchać jednego prelegenta, jak również wziąć udział w zajęciach w formule Open Space.

- Marek Więcek - Project Manager w firmie REC - a GlobalLogic company - Poland. Związany zawodowo z branżą IT od 12 lat. Zbierał doświadczenie zarówno w małych firmach jak i międzynarodowych korporacjach. Od 5 lat zajmuje się zarządzaniem w różnych strukturach organizacyjnych. Prowadzi projekty dla klientów zewnętrznych oraz zajmuje się kierowaniem lokalnymi i rozproszonymi zespołami projektowymi. Zorientowany na cele, docenia wartość dobrej komunikacji w projekcie i organizacji.
Tematem wystąpienia będzie "Stakeholder management - Komunikacja z ludźmi, którzy mogą zniweczyć Twój projekt".

Druga część spotkania zostanie przeprowadzona w formule PMI Open Space. Punktem wyjścia do realizacji warsztatów będzie prelekcja Marka Więcka, w trakcie której Marek opowiadać będzie o komunikacji z interesariuszami projektu. Natomiast w dalszej części seminarium zostaną poruszone szczegółowe zagadnienia z tego obszaru wskazane przez uczestników spotkania. PMI Szczecin zachęca do przesyłania pytań dotyczących tego obszaru i zagadnień, które goście chcieliby poruszyć wraz z prelegentem i innymi kierownikami projektów, którzy przybędą na nasze spotkanie.

PMI Szczecin zaprasza do wysyłania swoich pomysłów przez wiadomość na fanpage'u Project Management Institute Szczecin lub na adres aleksander.adamski@pmi.org.pl. Możliwość ta trwa do poniedziałku włącznie. Jeśli w trakcie prelekcji pojawią się nowe pomysły, to również zostaną uwzględnione. 

Sprawy organizacyjne:
- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc.
- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1001866799888921
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 26 kwiecień 2016
17:15 - 18:00 Rejestracja i przywitanie gości
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Stakeholder management – Komunikacja z ludźmi, którzy mogą zniweczyć Twój projekt

Marek Więcek
REC Global/Global Logic

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Warsztaty Open Space
20:30 - 22:00 Networking
 • Marek Więcek

  REC Global/Global Logic

  Project Manager w firmie REC – a GlobalLogic company – Poland. Związany zawodowo z branżą IT od 12 lat. Zbierał doświadczenie zarówno w małych firmach jak i międzynarodowych korporacjach.
  Od 5 lat zajmuje się zarządzaniem w różnych strukturach organizacyjnych. Prowadzi projekty dla klientów zewnętrznych oraz zajmuje się kierowaniem lokalnymi i rozproszonymi zespołami projektowymi.
  Zorientowany na cele, docenia wartość dobrej komunikacji w projekcie i organizacji.
  Tematem wystąpienia będzie „Stakeholder management – Komunikacja z ludźmi, którzy mogą zniweczyć Twój projekt”.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN