Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Spotkania PMI Szczecin to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zarządzania projektami, możiwość poznania innych kierowników projektów i rozbudowania swojej siatki kontaktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm REC Global, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-03-22,  godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

Sprawy organizacyjne:
- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc.
- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1001866799888921

27 maj 2016

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 31 maj 2016
17:15 - 18:00 Oczekiwanie na gości i czas na networking
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 18:45 Planowanie komunikacji oczami PMBoK
18:45 - 18:55 Przerwa
18:55 - 19:40 “Best practice w planowaniu komunikacji na przykładzie międzynarodowego projektu Great Green Wall Poland”
19:40 - 20:30 Case study - film
20:30 - 22:30 Część nieoficjalna w Rebedebedebe Pub
  • Pasquale Policastro

    dr hab. nauk prawnych w zakresie prawa; profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i doktor honoris causa Uniwersytetu “1 Deciembre 1919” z Alby Julii w Rumunii. Jako pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przyczynił się do powstania pierwszej szkoły biznesu skierowanej do młodzieży, funkcjonującej na podstawie czynnego wolontariatu uczestniczących oraz wielu międzynarodowych ekspertów. Przedsięwzięcie to było nazwane Forum Inicjatyw Młodzieżowych. Od 2006 rozwijał, już jako pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego pierwsze i dotąd jedyne studia prawnicze w Europie ze wspólnym dyplomem udzielonym przez 4 uniwersytety Partnerskie i 16 Uniwersytetów Współpracujących. Jest czynnie zaangażowany w organizację i rozwój działalności obywatelskich związanych z projektem “Wielka Zielona Ściana”. Uczestniczy w rozwoju modelu projektu w Polsce, Europie i ns innych kontynentach, także w formie dostosowania logiki projektu do edukacji nieformalnej i do zarządzania projektami prywatnymi i publicznymi.

    Tematem wystąpienia profesora będzie “Best practice w planowaniu komunikacji na przykładzie międzynarodowego projektu Great Green Wall Poland”.
    Prelekcja nawiązywać będzie to Project Management Body of Knowledge (PMBoK), czyli zestawu standardów w zarządzaniu projektami opracowywanego i wdrażanego na całym świecie przez PMI. Podczas naszego spotkania zostanie omówiony obszar wiedzy - planowanie komunikacji, który stanie się tłem merytorycznym dla case study projektu Great Green Wall Poland.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN