Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Spotkania PMI Szczecin to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zarządzania projektami, możiwość poznania innych kierowników projektów i rozbudowania swojej siatki kontaktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm GlobalLogic, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-09-27,  godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

Sprawy organizacyjne:
- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc.
- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 27 wrzesień 2016
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Czego Król Julian mógłby nauczyć nas o zarządzaniu?

Igor Mróz

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Strategia - właściwie po co to komu?

Marcin Janeczek

20:30 - 22:00 Networking
  • Igor Mróz

    Project i program manager z ponad dziesięcioletnim stażem w sektorach takich, jak: web, telekomunikacja, finanse i księgowość, mobile, produkcja, R&D, media i wielki przemysł. Klienci, z którymi współpracował zatrudniali od 4 do 150 000 osób; pełna różnorodność – od start-upów, przez MSP, po wielkie korporacje.

  • Marcin Janeczek

    Współzałożyciel i członek zarządu spółki Roce Up świadczącej usługi doradcze i wdrożeniowe. Strategic Projects Manager w NFM, norweskiej firmie produkującej kamizelki kuloodporne. Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w spółkach produkcyjnych z kapitałem zagranicznym, posiadający doświadczenie w zarządzaniu obszarami sprzedaży, rozwoju biznesu, logistyki, zaopatrzenia, IT, PM oraz R&D. Prowadzi działania biznesowe w takich regionach świata jak Skandynawia, Kraje Nadbałtyckie, Niemcy, Francja, Włochy, Izrael, Słowacja, Słowenia, Chiny, Chile, Stany Zjednoczone, Singapur. Prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA GFKM.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN