Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Spotkania PMI Szczecin to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zarządzania projektami, możiwość poznania innych kierowników projektów i rozbudowania swojej siatki kontaktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm GlobalLogic, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-10-25,  godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

Sprawy organizacyjne:
- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc.
- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 25 październik 2016
17:15 - 18:00 Rejestracja uczestników
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Komunikacja w projekcie – Tips & Tricks

Małgorzata Beczkowska

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Warsztaty PMI Open Space - Komunikacja w Projekcie

Joanna Adamska

20:30 - 23:00 Networking
  • Małgorzata Beczkowska

    Magister Finansów i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskiem ze specjalizacją Bankowość, Studia podyplomowe Zarządzanie Logistyką. Ponad dziesięć lat w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich, ostatnio w IT w obszarze wsparcia i rozwoju oprogramowania.

    Zainteresowana tematyką wsparcia rozwój osobistego i zawodowego, budowania relacji i efektywnej komunikacji. Coach rodziny i relacji. Prezes Szczecińskiego klubu mówców Toastmasters Szczecin Passionate Speakers.

  • Joanna Adamska

    Zakochana w projektach, procesach, nowych technologiach, przedwojennych obyczajach i żabach. Od kilku lat koordynator PMO i projektów w szczecińskim oddziale międzynarodowej firmy Coloplast. Prywatnie autorka bloga JaDamska.pl

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN