Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Spotkania PMI Szczecin to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zarządzania projektami, możiwość poznania innych kierowników projektów i rozbudowania swojej siatki kontaktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Grzegorz Godlewski - w branży IT od 2000 roku. Przez wiele lat programista w szczecińskich firmach. Obecnie freelancer wykonujący systemy informatyczne na zamówienie dla startupów i średnich firm z 4 kontynentów. Współpracował z ludźmi pochodzącymi z: USA, Holandii, Australii, Czech, Rosji, Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Malezji, Indii, Włoch, Iranu, Turcji, Syrii.

Grzegorz przedstawi prezentację pt. "Świat piżam i telekonferencji"

Zarządzanie projektami w skali mikro, w organizacjach w których nie można zastosować skomplikowanych metod. Ta prezentacja to vademecum freelancera powstałe na podstawie kilkuletnich doświadczeń w pracy wolnego strzelca. Przeznaczona jest dla osób, którym nie odpowiada praca etatowa, szukających alternatywy.

W drugiej części spotkania na scenie wystąpi dwóch prelegentów jedocześnie:

Arkadiusz Gąsiorowski - od 10 lat zajmuje sie prowadzeniem projektow i programow IT z branzy telecom i automotive, Obecnie prowadzi program z szerokim spektrum projektów dla klienta z branzy automotive.

Tomasz Łączkowski - od blisko 18 lat związany z branżą IT. Przeszedł drogę od programisty do kierownika projektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami informatycznymi związanymi z systemami GIS. Od niedawna Senior Manager w firmie GlobalLogic z nastawieniem na projekty związane z systemami embedded w branży automotive.

Arkadiusz i Tomasz wspólnie przeprowadzą prelekcję pt. “Praktyczne aspekty zarządzania projektami Fixed Price w branzy IT”.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm GlobalLogic, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-10-25,  godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

Sprawy organizacyjne:
- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc.
- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 29 listopad 2016
17:15 - 18:00 Rejestracja gości
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Praktyczne aspekty zarządzania projektami Fixed Price w branzy IT

Arkadiusz Gąsiorowski
Global Logic

Tomasz Łączkowski
Global Logic

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Świat piżam i telekonferencji

Grzegorz Godlewski

20:30 - 23:00 Networking
 • Arkadiusz Gąsiorowski

  Global Logic

  Od 10 lat zajmuje sie prowadzeniem projektow i programow IT z branzy telecom i automotive, Obecnie prowadzi program z szerokim spektrum projektów dla klienta z branzy automotive.

 • Grzegorz Godlewski

  W branży IT od 2000 roku. Przez wiele lat programista w szczecińskich firmach. Obecnie freelancer wykonujący systemy informatyczne na zamówienie dla startupów i średnich firm z 4 kontynentów. Współpracował z ludźmi pochodzącymi z: USA, Holandii, Australii, Czech, Rosji, Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Malezji, Indii, Włoch, Iranu, Turcji, Syrii.

 • Tomasz Łączkowski

  Global Logic

  Od blisko 18 lat związany z branżą IT. Przeszedł drogę od programisty do kierownika projektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami informatycznymi związanymi z systemami GIS. Od niedawna Senior Manager w firmie GlobalLogic z nastawieniem na projekty związane z systemami embedded w branży automotive.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN