Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Project Management Institute Polska, wiodąca organizacja mająca na celu propagowanie i rozwijanie zarządzania projektami jako metody organizacji pracy zaprasza na kolejne spotkanie w Szczecinie.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, jeśli chcesz poznać innych kierowników projektów i rozbudować swoją siatkę kontaktów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to nasze spotkania są właśnie dla Ciebie.


Lokalny oddział PMI wraca po świąteczno-noworocznej przerwie. Jednocześnie proponuje nieco odświeżoną formułę spotkań, w bardziej interaktywnej formie warsztatów.

Zapraszamy zatem na 16. Spotkanie PMI Szczecin, w trakcie którego osobą zapewniającą wkład merytoryczny będzie…


Joanna Adamska - zakochana w projektach, procesach, nowych technologiach, przedwojennych obyczajach i żabach. Od kilku lat Project Manager, wcześniej koordynator projektów w firmie Coloplast Business Centre, obecnie Team Manager w firmie brightONE. Po godzinach pełni również funkcję Dyrektora Zarządzającego PMI Szczecin.

Tytuł prelekcji Joanny to "O co chodzi temu strasznemu klientowi? Zarządzanie projektami z drugiej strony barykady".


Celem prelekcji jest pokazanie zarządzania projektami od strony klienta - przede wszystkim z czym się musi borykać, na co zwracać uwagę oraz co działa na niego jak płachta na byka. Całość, aby bardziej przybliżyć temat, eksperymentalnie będzie prowadzona bardziej warsztatowo.


Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak będziemy czekać na Was już od godziny 17.30. Jeśli macie do nas jakieś pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej nas lub innych uczestników spotkań, to jest to właśnie czas dla Was.


Tradycyjnie partnerem spotkania jest GlobalLogic.

GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju oprogramowania. Wykorzystuje specjalistyczną wiedzę oraz wielobranżowe doświadczenie, aby połączyć twórców oprogramowania z rynkiem globalnym. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami projektowymi na całym świecie, GlobalLogic współpracuje z klientami z takich branż, jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.


Sprawy organizacyjne:

- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc

http://uczestnicy.pl/event/16-seminarium-pmi-szczecin-1

- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,

- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/175895542892150/
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 31 styczeń 2017
17:15 - 18:00 Rejestracja
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 O co chodzi temu strasznemu klientowi? Zarządzanie projektami z drugiej strony barykady

Joanna Adamska
brightONE

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Warsztat: O co chodzi temu strasznemu klientowi?
20:30 - 22:00 Networking
  • Joanna Adamska

    brightONE

    Team Manager

    oanna Adamska - zakochana w projektach, procesach, nowych technologiach, przedwojennych obyczajach i żabach. Od kilku lat Project Manager, wcześniej koordynator projektów w firmie Coloplast Business Centre, obecnie Team Manager w firmie brightONE. Po godzinach pełni również funkcję Dyrektora Zarządzającego PMI Szczecin.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN