Kiedy:

Gdzie:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Jagiellońska 20-21 , 70-363 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Project Management Institute Polska, wiodąca organizacja mająca na celu propagowanie i rozwijanie zarządzania projektami jako metody organizacji pracy zaprasza na kolejne spotkanie w Szczecinie.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, jeśli chcesz poznać innych kierowników projektów i rozbudować swoją siatkę kontaktów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to nasze spotkania są właśnie dla Ciebie.


Lokalny oddział PMI wraca po świąteczno-noworocznej przerwie. Jednocześnie proponuje nieco odświeżoną formułę spotkań, w bardziej interaktywnej formie warsztatów.

Zapraszamy zatem na 17. Spotkanie PMI Szczecin.


Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak będziemy czekać na Was już od godziny 17.30. Jeśli macie do nas jakieś pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej nas lub innych uczestników spotkań, to jest to właśnie czas dla Was.


Sprawy organizacyjne:

- wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc

http://uczestnicy.pl/event/17-seminarium-pmi-szczecin

- po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,

- ... jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 28 luty 2017
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Zbuduj efektywny zespół projektowy cz. I

Małgorzata Gajewska

Kamila Pępiak-Kowalska

19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Zbuduj efektywny zespół projektowy cz. II

Małgorzata Gajewska

Kamila Pępiak-Kowalska

20:30 - 22:00 Networking
  • Małgorzata Gajewska

    Project Manager certyfikowany w metodyce PRINCE2, Audytor wewnętrzny CIA, ekspert w tematyce funduszy unijnych. Od 13 lat związana z projektami inwestycyjnymi, najpierw jako urzędnik samorządowy wdrażający Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego i tworzący procedury wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013, a następnie jako Menedżer projektów wdrażanych przez przedsiębiorstwa i instytucje publiczne (przygotowałam i rozliczyłam ponad 100 projektów inwestycyjnych) i trener biznesu specjalizujący się w szkoleniach z zakresu opracowywania biznes planów, studiów wykonalności, analiz finansowych oraz zarządzania i rozliczania projektów unijnych (zrealizowała ponad 840 godzin szkoleniowych). Jest współautorką książki pt. „Fundusze Unii Europejskiej 2007 - 2013 poradnik małego i średniego przedsiębiorcy, Wydawnictwo CeDeWu, ponad 10 opracowań i raportów ewaluacyjnych dotyczących tematyki unijnej, współautorką i ekspertem w 8 strategiach rozwoju podmiotów publicznych szczebla lokalnego, regionalnego i krajowego. Prywatnie realizuje się kreatywnie w marce odzieży plus size MELO (www.melo.szczecin.pl), jest pasjonatką jazdy konnej oraz salsy.

  • Kamila Pępiak-Kowalska

    Od 2002 lat trener i konsultant, akredytowany coach PCC ICF. Zawodowo politolog, ekonomista, pedagog, behawiorysta. Czynnie zaangażowana w budowanie świadomości coachingowej w regionie, kraju i na świecie. Współprowadzi autorskie kursy, grupowe i indywidualne sesje coachingowe, mentorskie i superwizyjne. Miała zaszczyt i przyjemność poprowadzić do tej pory przeszło 5000 godzin szkoleniowych i zanosi się na kolejne tysiące. Inspirowana światem i życiem tworzy autorskie narzędzia i metody coachingowe, które z powodzeniem implementuje w pracy z klientami. Motywuje, zachęca, wspiera i asystuje w procesie stawania się lepszą wersją siebie samego z wczoraj. Ogólnie znana jest z nieuleczalnej formy bibliofilii i niekończącej się ciekawości świata i ludzi. Oprócz przeczytanych książek, kolekcjonuje wspomnienia i doświadczenia. Jest niestrudzonym poszukiwaczem potencjału ukrytego w człowieku, kreatorem rozwiązań i odkrywcą kompetencji, obserwatorem, ale i czynnym uczestnikiem życia. Lubi tworzyć, głównie treści pisane. Prowadzi badania nad budowaniem przewagi konkurencyjnej przy wykorzystaniu kapitału intelektualnego. Jest współautorem podręcznika Coaching oraz publikacji pt. Zastosowanie coachingu w polityce społecznej; obecnie pracuje nad kolejnymi publikacjami zwartymi, które za chwilę ukażą się na rynku.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN