Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Restauracja Revelo
Stanisława Wigury 4/6 , 90-301 Łódź

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu Studenckiego Forum Business Centre Club: Przedsiębiorcza Kobieta.
 
Spotkanie 23 listopada zapowiada się bardzo ciekawie, składać się będzie z dwóch części, opowieści gościa specjalnego i warsztatu. Spotkamy się w secesyjnej kamienicy na ulicy Wigury 4/6 w Restauracji Revelo, gdzie na samym początku oczaruje Was klimat miejsca. Natomiast gość inspirujący to Kobieta Przedsiębiorcza przez duże „P”. Pani Bożena Ziemniewicz założyła British Centre, nazywa siebie matką a Britsch Center jej dzieckiem. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet Województwa Łódzkiego. Opowie Wam jak wykorzystała swoje umiejętności i pasję do osiągnięcia sukcesu. Możecie Panią Bożenę poznać bliżej na jej blogu www.bozenaziemniewicz.pl
 
Z kolei skuteczna organizacja czasu jest domeną ludzi sukcesu, aby tej umiejętności nauczyć się zapraszamy Was na szkolenie z zarządzania czasem, które poprowadzi Andrzej Maciejewski z NLP Trainings. Trener przekaże Wam ogromna wiedzę i udzieli wielu cennych wskazówek jak zarządzać czasem i własna pracą aby przynosiła korzyści. Razem z nami zapanujecie nad złodziejami czasu i ustalicie priorytety na swojej liście zadań z uwzględnieniem punktu na wypoczynek i przyjemności. Nieodzownym elementem będzie losowanie niespodzianek od naszych partnerów i występ artystyczny, tym razem zaprezentuje sie Szkoła tańca Riviera. Zapraszamy Was bardzo serdecznie. 
 
Liczba miejsc ograniczona.
Termin: 23 listopada 2013 (sobota)
Czas: 10.00 – 15.00
Miejsce: Restauracja & Rezydencja Revelo, ul. Wigury 4/6 Łódź, www.revelo.pl
Dojazd: Sprawdźcie najdogodniejsze połączenie na: lodz.jakdojade.pl

09 listopad 2013

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : sobota 23 listopad 2013
10:00 - 11:00
 • Bożena Ziemniewicz

  Szkoła językowa British Centre

  Założyciel, właściciel

  Pani Bożena Ziemniewicz jest osobą o której nie można powiedzieć 3 zdań. Poniżej przedstawiamy tylko kawałek jej życiorysu.

  Więcej na pewno opowie na spotkaniu.

  Urodzona w Łodzi 27 marca 1956 r. Dzieciństwo i całe dorosłe życie spędziła w Łodzi.

  Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Handel Zagraniczny.

  Jako studentka prowadziła Studenckie Studium Wiedzy Międzynarodowej, zapraszając do współpracy wybitnych znawców tej tematyki. Należała również do Studenckiego Stowarzyszenia Przyjaciół ONZ.

  Podczas studiów zdała egzaminy państwowe z języka angielskiego i rosyjskiego oraz egzaminy wewnętrzne z języka włoskiego i hiszpańskiego. Dwukrotnie uzyskała prawo wyjazdu na praktyki zagraniczne (1978 Bologna, Włochy; 1979 Lubliana, Jugosławia).

  Dwukrotnie otrzymała nagrodę specjalną Sekretarza Polskiej Akademii Nauk w zakresie ekonomii (1978 i 1979). W 1980 otrzymała Srebrną Odznakę im. Mikołaja Kopernika PRIMUS INTER PARES.

  1984 podjęła pracę w charakterze nauczyciela języka angielskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, gdzie pracowała do roku 1997. Równolegle w latach 1989-2000 kierowała szkołą językową MODUS, a w latach 1999-2000 była dyrektorem Gimnazjum Językowo-Informatycznego MODUS.

  Jednocześnie w 1993 podjęła trud uruchomienia szkoły językowej BRITISH CENTRE, którą również od początku do chwili obecnej kieruje. W tym czasie BRITISH CENTRE uzyskało na rynku pozycję lidera i jest jedną z najlepszych i największych szkół językowych.

  Od 2007 jako właściciel firmy szkoleniowej działa w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych. W tym samym roku została wybrana przez firmy z regionu Łódzkiego Pełnomocnikiem regionalnym, którą to funkcję nadal pełni . W latach 2009-2010 była wiceprezesem zarządu PIFS, przy czym zrezygnowała z pełnienia tej funkcji, by skoncentrować się na działalności regionalnej i udziale w wyborach samorządowych 2010.

  Jest mężatką i matką dwojga dzieci. Mąż Grzegorz jest plastykiem, syn Mateusz studentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Łódzkiej, a córka Martyna studiuje na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 • Andrzej Maciejewski

  NLP Trainings

  Właściciel, szkoleniowiec

  Andrzej Maciejewski- Założyciel, główny trener firmy nlptrainings.
  Trener NLP z Society of NLP certyfikowany przez samego twórcę NLP- Richarda Bandlera.
  Trener Transforming Communication certyfikowany przez Richarda Bolstada- twórcę TC. Przeszkolił kilka tysięcy osób, pracując zarówno dla dużych korporacji, jak i małych i średnich firm. Pasjonat ludzkich możliwości. Mentor. Coach.

 • Restauracja & Rezydencja Revelo

  Restauracja Rezydencja Revelo mieści się w zabytkowej willi wybudowanej w 1925 roku przez łódzkiego fabrykanta Ignacego Rassalaskiego. Wnętrze i wystrój restauracji stylizowany jest na lata 20-te i 30-te XX wieku.

Typy zaproszeń Cena Dostępna ilość
Standardowe zaproszenie PLN Dostępne
Opcje dodatkowe Cena
Dobrowolna wpłata na rozwój projektu 29,00 PLN
Akceptowane formy płatności
płatność on-line