Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Technopark Pomerania, Buydnek F2, Sala Magnolia
Cyfrowa 4 , 71-441 Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie PMI Szczecin. Tym razem w zupełnie nietypowym terminie przedostatniej środy miesiąca. 

Na pewno nie zmienia się jednak to, iż będzie to kolejna okazja na spędzenie chwili z zarządzaniem projektami i doświadczonymi praktykami tej dziedziny. Spotkania PMI to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń i poszerzenia swojej siatki kontaktów o innych kierowników projektów i sympatyków tej metody organizacji pracy. 

Project Management Insitute to globalna organizacja zajmująca się promowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. PMI przygotowuje i wydaje Project Management Body of Knowledge (PMBoK) oraz przyznaje egzaminuje i certyfikuje kompetencje kierowników projektów. 

Więcej informacji na temat działalności PMI znajdziecie na stronach www.pmi.org oraz www.pmi.org.pl.

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : środa 22 listopad 2017
18:00 - 18:15 Wstęp
18:15 - 19:15 Pierwsza prelekcja seminarium
19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Druga prelekcja seminarium
20:30 - 22:00 Networking
 • Grzegorz Szałajko

  Grzegorz Szałajko - Making Things Happen

  Doradca strategiczny i menedżer projektów. Wspiera menedżerów w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć, doskonalenia metod zarządzania i skutecznego wprowadzania zmian. Jednocześnie wnosi do ich organizacji bogate doświadczenie międzynarodowe oraz pasję do zarządzania projektami. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza.

  Wiodący edytor i jeden z architektów międzynarodowego standardu oceny projektów IPMA Project Excellence Baseline. SME reviewer PMI Organizational Project Management Standard oraz członek core team powstającej właśnie drugiej edycji standardu PMI Risk Management Standard. Od 2005 roku asesor w prestiżowym konkursie IPMA International Project Excellence Award. Jeden z pierwszych członków PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału Project Management Institute.

  Wykładowca w programach MBA Franklin University oraz EMBA Aalto University w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Ceniony speaker zapraszany do udziału w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie zarządzania projektami.

  Tematem spotkania będzie "Wdrażanie metod zarządzania projektami. Jak zadbać o interesariuszy... i zdrowy rozsądek?"

  Wdrożenia metod zarządzania projektami budzą zwykle wiele emocji. I słusznie. Doświadczenie pokazuje, że większość z nich osiąga jedynie cele formalne i w niewielkim stopniu poprawia faktyczną jakość zarządzania. Część z nich wręcz powoduje frustrację i prowadzi do obniżenia wydajności, zwykle nie dając nic w zamian.

  Na szczęście są również udane projekty tego typu: poprowadzone z dbałością o zrozumienie potrzeb organizacji, przy pełnym zaangażowaniu najważniejszych interesariuszy i z
  uważnością na zmiany w kulturze. Dbają one również o zmiany i dostarczenie właściwych narzędzi w pozostałych procesach mających wpływ na skuteczność projektów (np. inżynierskich i wspierających).

  Właśnie o praktycznych doświadczeniach z takich udanych projektów, zmieniających kulturę i wprowadzających adekwatne narzędzia zarządzania projektami, będzie to wystąpienie. Skorzystają z niego zarówno sami kierownicy projektów jak i sponsorzy oraz osoby zarządzające PMO i działami jakości.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie 0.00 PLN