Kiedy:

Gdzie:

Uniwersytet Przyrodniczy
Poznań

Sala C Maximum

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

W dniach 12-29.11.2013 roku Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA organizuje IV edycję wydarzenia "Wielkopolska Przedsiębiorcza i Kreatywna (WPiK.pl)."

 

Listopadowa edycja odbędzie się w 5 poznańskich uczelniach:

- Uniwersytecie Ekonomicznym

- Politechnice Poznańskiej

- Uniwersytecie Przyrodniczym

- Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

- Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

 

WPiK.pl to cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i warsztatów dla: - ambitnych i kreatywnych studentów, zainteresowanych rozwojem własnym - studentów szukających możliwości dofinansowania własnej działalności. - zainteresowanych przedsiębiorczością i pro-aktywnym działaniem.

 

Zapraszamy!

http://wpik.pl/category/wydarzenia/13-11-uam-cytrynarium/

27 październik 2013

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : wtorek 26 listopad 2013
13:15 - 13:30 Powitanie gości

Monika Łagodzińska
Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA

13:30 - 13:55 Biznes to podróż dla wytrwałych

Michał Czekalski
Internetowy Kantor

13:55 - 14:20

Wojciech Kosiedowski
BGK

14:20 - 14:45

Mateusz Konrad Wójcik
MKW Pracownia Przyrodniczo-Rolna

15:00 - 15:25 Jak zmieściliśmy 500 tys. grouponów?

Miłosz Kusiciel
GoDealla

15:25 - 15:50 Kim jest Menadżer Innowacji i komu jest on potrzebny?

Mariusz Lesiecki
Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

15:50 - 16:15 Kulinarny blog i projekt BlogerChef - sposób na realizowanie pasji do gotowania i organizowania ciekawych wydarzeń

Katarzyna Szatkowska
Blog W krainie smaku

16:15 - 16:25 Podsumowanie
 • Monika Łagodzińska

  Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA

  Prezes Fundacji

 • Michał Czekalski

  Internetowy Kantor

  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pasjonat e-biznesu i innowacji. Po studiach całkowicie oddał się zawodowo rozwojowi internetowykantor.pl. Motto "Biznes to tworzenie innowacji, które ułatwiają ludziom życie". Odpowiedzialny za finanse, marketing i dział operacyjny.Udziałowiec Currency One SA - największego w Polsce operatora na rynku wymiany walut online.

 • Wojciech Kosiedowski

  BGK

 • Mateusz Konrad Wójcik

  MKW Pracownia Przyrodniczo-Rolna

  Absolwent Ochrony Środowiska na UAM Poznań. Właściciel firmy MKW Pracownia Przyrodniczo-Rolna oraz portalu informacyjnego dla rolnictwa cenyrolnicze.pl. Ornitolog z zamiłowania, przedsiębiorca z pomysłu. Niedoszły dr;)

 • Miłosz Kusiciel

  GoDealla

 • Mariusz Lesiecki

  Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Z wykształcenia biotechnolog i towaroznawca, od 2010 roku doktorant w Katedrze Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności na UP w Poznaniu. W ramach projektu Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii od 2012 roku działa jako Menadżer Innowacji na UP w Poznaniu. Zajmuje się szeroko pojętą Innowacyjną Przedsiębiorczością Akademicką, bierze udział w kreowaniu i realizacji innowacyjnych pomysłów studentów oraz prowadzi dla nich zajęcia szkoleniowe z cyklu „Zarządzanie Innowacjami”. Nieustannie rozwija i wykorzystuje sieć networkingu aby realizować stawiane przed nim cele. Prywatnie pasjonat warzenia i upowszechniania kultury piwa, zapalony kibic żużla i fan polskich komedii lat 70 i 80-tych

 • Katarzyna Szatkowska

  Blog W krainie smaku

  Biotechnolog i dietetyk z racjonalnym podejściem do żywienia i gotowania. Autorka bloga wkrainiesmaku.pl. Miłośniczka kulinarnych eksperymentów, która uwielbia poznawać nowe połączenia smaków i dzielić się swoimi odkryciami z innymi. Redaktorka książki „BlogerChef – w sieci przepisów”, wielu wydawnictw typu custom publishing, artykułów popularnonaukowych, przepisów. Zajmuje się edukacją żywieniową, prowadzeniem warsztatów kulinarnych i szkoleń. Cieszy się opinią perfekcjonistki, która lubi mieć wszystko „pod kontrolą” i „dopięte na ostatni guzik”. Świetna organizatorka z duszą naukowca. Kocha pracę z ludźmi, ambitne, kreatywne projekty i nowe wyzwania.

Typy zaproszeń Cena
Bezpłatny bilet 0.00 PLN