Kiedy:

Gdzie:

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa
Kutrzeby 10 , Poznań

Budynek Główny, sala 340, III piętro (przy Rektoracie)

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

W dniach 12-29.11.2013 roku Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA organizuje IV edycję wydarzenia "Wielkopolska Przedsiębiorcza i Kreatywna (WPiK.pl)."

 

Listopadowa edycja odbędzie się w 5 poznańskich uczelniach:

- Uniwersytecie Ekonomicznym

- Politechnice Poznańskiej

- Uniwersytecie Przyrodniczym

- Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

- Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

 

WPiK.pl to cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i warsztatów dla: - ambitnych i kreatywnych studentów, zainteresowanych rozwojem własnym - studentów szukających możliwości dofinansowania własnej działalności. - zainteresowanych przedsiębiorczością i pro-aktywnym działaniem.

 

Zapraszamy!

http://wpik.pl/category/wydarzenia/13-11-uam-cytrynarium/

27 październik 2013

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : piątek 22 listopad 2013
09:00 - 09:15 Powitanie gości

Monika Łagodzińska
Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA

09:15 - 09:45 Wykorzystaj Social Media

Maciej Mazurek
Zuchowe Studio

09:45 - 10:15

Marek Hoffman
AD Buster

Dariusz Hoffman
SCI Fun

10:15 - 10:45 3D i AR - najprawdopodobniej przyszłość

Piotr Koźniewski
3R Studio

10:45 - 11:00 Przerwa
11:00 - 11:30

Dawid Piaskowski
Booklikes

11:30 - 12:00

Michał Romanowski
e24cloud

12:00 - 12:10 Podsumowanie
 • Maciej Mazurek

  Zuchowe Studio

  Autor blogów: ZuchRysuje.pl i ZuchPisze.pl. Dwukrotnie (2011 i 2012) uznany przez Kominka za jednego z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Trzykrotny finalista Blogu Roku, zwycięzca kategorii ArtBlogi (2012) oraz zdobywca wyróżnienia głównego Blog Roku 2012. Na swoim blogu ZuchRysuje.pl pokazuje za pomocą komiksowych pasków biurowe życie w krzywym zwierciadle. Na drugim, dużo młodszym blogu pisze o kulturze, życiu, reklamie i grafice.

 • Monika Łagodzińska

  Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA

  Prezes Fundacji

 • Marek Hoffman

  AD Buster

 • Dariusz Hoffman

  SCI Fun

 • Piotr Koźniewski

  3R Studio

  Absolwent Chemii UAM w Poznaniu. Propagator wydajniejszych interakcji przestrzennych w technologiach 3D i ich mądrzejszych zastosowań. Prowadzi firmę 3R Studio Mobile, polskiego lidera w rozwoju mobilnych technik i narzędzi Augmented Reality – docenioną przez QUALCOMM i zaproszoną do wystawienia się na największych branżowych targach i konferencji AugmentedRealityEvent2012. Producent kreatywny, innowator. Prelegent na konferencjach branży mobilnej, przedsiębiorczej, zaangażowany w przedsięwzięcia artystyczne, dydaktyczne, kulturalne, techniczne. Amator (łac. miłośnik) praktycznej innowacyjności i optymalizacji zastosowań nowych technologii, zwłaszcza wirtualnych.

 • Dawid Piaskowski

  Booklikes

 • Michał Romanowski

  e24cloud

  Związany z branżą marketingową od 8 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na w IDS Scheer: międzynarodowej korporacji informatyczno-konsultingowej oraz w największym polskim holdingu edukacyjnym. Prowadził liczne kampanie promocyjne i edukacyjne.Przez 3 lata, jako Marketing Coordinator w SpeedUP Venture Capital Group był odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów pod inwestycje, promocję funduszu, organizację spotkań z potencjalnymi pomysłodawcami oraz promocję spółek z portfela SpeedUp VC Group. Ponadto jest jednym z pomysłodawców i koordynatorem poznańskiej edycji Startup Weekend- unikalnego międzynarodowego programu inkubującego startupy w ciągu 54 godzin. Obecnie czuwa nad marketinigiem beyond.pl oraz e24cloud.com - pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Prywatnie - miłośnik aktywnego wypoczynku oraz kina niezależnego.

Typy zaproszeń Cena
Bezpłatny bilet 0.00 PLN