Kiedy:

Gdzie:

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa
Kutrzeby 10 , 61-719 Poznań

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

W dniach 12-29.11.2013 roku Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA organizuje IV edycję wydarzenia "Wielkopolska Przedsiębiorcza i Kreatywna (WPiK.pl)."

 

Listopadowa edycja odbędzie się w 5 poznańskich uczelniach:

- Uniwersytecie Ekonomicznym

- Politechnice Poznańskiej

- Uniwersytecie Przyrodniczym

- Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

- Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

 

WPiK.pl to cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i warsztatów dla: - ambitnych i kreatywnych studentów, zainteresowanych rozwojem własnym - studentów szukających możliwości dofinansowania własnej działalności. - zainteresowanych przedsiębiorczością i pro-aktywnym działaniem.

 

Zapraszamy!

http://wpik.pl/category/wydarzenia/15-11-2013r-wsnhid-cytryn/

21 październik 2013

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : piątek 15 listopad 2013
09:00 - 09:15 Powitanie gości

Monika Łagodzińska
Fundacja kształcenia Ustawicznego PERITIA

09:15 - 09:45 Wykorzystaj Social Media

Maciej Mazurek
Zuchowe Studio

09:45 - 10:15 Kim jest Menadżer Innowacji i komu jest on potrzebny?

Mariusz Lesiecki
Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

10:15 - 10:45 POMYSŁ / POMYŚL

Łukasz Puchalski
Studio Prywatne

11:00 - 11:30 tytuł

Marek Hoffman
AD Buster

Dariusz Hoffman
SCI Fun

11:30 - 12:00 Wszystko co potrzebne już mamy, róbmy innowacyjne biznesy w Polsce!

Michał Romanowski
e24cloud

12:00 - 12:30 Blogowanie lokalnie – geneza i perspektywy rozwoju poznańskiej platformy kultury i designu 'Stacja Poznań Główny'

Jędrzej Franek
Blog Stacja Poznań Główny

12:30 - 12:40 Podsumowanie
 • Monika Łagodzińska

  Fundacja kształcenia Ustawicznego PERITIA

  Prezes Fundacji

  W swoich działaniach łączy 11-letnie doświadczenie biznesowe z pracą w organizacjach pozarządowych. Pracuje z przedsiębiorcami, start up-ami oraz wszystkimi pragnącymi polepszyć swoje życie, wspierając ich ponadprzeciętny rozwój.

 • Maciej Mazurek

  Zuchowe Studio

  Autor blogów: ZuchRysuje.pl i ZuchPisze.pl. Dwukrotnie (2011 i 2012) uznany przez Kominka za jednego z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Trzykrotny finalista Blogu Roku, zwycięzca kategorii ArtBlogi (2012) oraz zdobywca wyróżnienia głównego Blog Roku 2012. Na swoim blogu ZuchRysuje.pl pokazuje za pomocą komiksowych pasków biurowe życie w krzywym zwierciadle. Na drugim, dużo młodszym blogu pisze o kulturze, życiu, reklamie i grafice.

 • Mariusz Lesiecki

  Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Z wykształcenia biotechnolog i towaroznawca, od 2010 roku doktorant w Katedrze Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności na UP w Poznaniu. W ramach projektu Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii od 2012 roku działa jako Menadżer Innowacji na UP w Poznaniu. Zajmuje się szeroko pojętą Innowacyjną Przedsiębiorczością Akademicką, bierze udział w kreowaniu i realizacji innowacyjnych pomysłów studentów oraz prowadzi dla nich zajęcia szkoleniowe z cyklu „Zarządzanie Innowacjami”. Nieustannie rozwija i wykorzystuje sieć networkingu aby realizować stawiane przed nim cele. Prywatnie pasjonat warzenia i upowszechniania kultury piwa, zapalony kibic żużla i fan polskich komedii lat 70 i 80-tych

 • Łukasz Puchalski

  Studio Prywatne

  Jest tegorocznym absolwentem zarządzania hotelami i restauracjami jednak obecnie prowadzi własną firmą jaką jest Studio Prywatne. Realizuje w niej siebie i swoje pomysły. Sama działalność jest niejako eksperymentem i próbą udowodnienia tezy: rób co lubisz i niech ci za to płacą. projektuje, fotografuje, wymyśla.

 • Michał Romanowski

  e24cloud

  Związany z branżą marketingową od 8 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na w IDS Scheer: międzynarodowej korporacji informatyczno-konsultingowej oraz w największym polskim holdingu edukacyjnym. Prowadził liczne kampanie promocyjne i edukacyjne.Przez 3 lata, jako Marketing Coordinator w SpeedUP Venture Capital Group był odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów pod inwestycje, promocję funduszu, organizację spotkań z potencjalnymi pomysłodawcami oraz promocję spółek z portfela SpeedUp VC Group. Ponadto jest jednym z pomysłodawców i koordynatorem poznańskiej edycji Startup Weekend- unikalnego międzynarodowego programu inkubującego startupy w ciągu 54 godzin. Obecnie czuwa nad marketinigiem beyond.pl oraz e24cloud.com – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Prywatnie – miłośnik aktywnego wypoczynku oraz kina niezależnego.

 • Jędrzej Franek

  Blog Stacja Poznań Główny

  Oficjalnie student stosunków międzynarodowych na ostatniej prostej swojej sformalizowanej edukacji. Osobiście pasjonat zorganizowanej przestrzeni i niezrealizowanej idei modernistycznego społeczeństwa wpisanego w architekturę i architektury wpisanej w społeczeństwo. Amatorsko bada postęp w relacji człowieka z maszyną i technologiczne aspekty rozwoju osobistego. Obecnie pracuje dla Fundacji Klaster Poznań i zarządza projektem "Dawne fyrtle", który ma być wirtualnym wehikułem czasu dla Poznania.

 • Marek Hoffman

  AD Buster

 • Dariusz Hoffman

  SCI Fun

Typy zaproszeń Cena
Bezpłatny bilet 0.00 PLN
Akceptowane formy płatności
płatność on-line