Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82 , 61-809 Poznań

Dodaj do kalendarza:

Plakat wydarzenia

Opis eventu

Konferencja ONline4ever - Włącz działanie! część II


19.03.2014r.- zapamiętajcie tę datę i koniecznie zanotujcie w kalendarzu. Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA po raz drugi organizuje Konferencję ONline4ever - Włącz działanie!


Oj będzie się działo, na jednej scenie zobaczycie takie osobistości jak:

 • Katarzyna Garbaciak / Allegro

 • Justyna Kwiecień / Socjomania

 • Anna Jadwiga Orzech / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 • Wojciech Pigla / PoorNoMore

 • Monika Synoradzka / Geek Girls Carotts

 • Paweł Tkaczyk / Midea


Konferencja została zorganizowana z myślą o organizacjach pozarządowych (NGO), jednak serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem świadomego kreowania obecności w Internecie i szerokiej aktywności  w mediach społecznościowych.Wstęp jest bezpłatny.  

Możecie jednak połączyć przyjemne z pożytecznym, zainspirować się naszymi prelegentami oraz wspomóc finansowo to wydarzenie.

Gorąco zachęcamy do dobrowolnej darowizny na działania statutowe Fundacji Kształcenia Ustawicznego PERITIA  (możliwość wyboru podczas rejestracji), by pokryć koszty związane z organizacją ONline4ever (konferencja i warsztaty), i by ta inicjatywa mogła być dalej kontynuowana. Każda kwota będzie dla nas nieocenionym wsparciem - przekonuje Monika Łagodzińska, Prezes Fundacji.Zgromadziliśmy fantastycznych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą po to, by organizacje pozarządowe mogły jeszcze skuteczniej działać i zmieniać rzeczywistość wokół siebie!!

Sprawdź agendę i pamiętaj że liczba miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj z rejestracją!!Bardzo pozytywny odbiór pierwszej Konferencji ONline4ever utwierdził nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek, oraz że tego typu wydarzenia są potrzebne (wielko)polskim organizacjom pozarządowym - podkreśla Beata Frankiewicz, koordynator konferencji.


Do zobaczenia w Centrum Kultury Zamek 19 marca 2014r.!


05 marzec 2014

Ruszamy z zapisami:))
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : środa 19 marzec 2014
09:30 - 10:00 Rejestracja
10:00 - 10:20 Powitanie
10:20 - 10:40 Nowe technologie, nowe media - cel ten sam - pomagać

Anna Jadwiga Orzech
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10:40 - 11:00 Pokaż się z dobrej strony - poradnik obecności NGO w sieci

Justyna Kwiecień
Socjomania Sp. z o.o.

11:00 - 11:20 E-commerce dla NGO czyli jak zarabiać w sieci

Katarzyna Garbaciak
Allegro

11:20 - 11:40 Przerwa
11:40 - 12:00 Jak monitorować działania w sieci, narzędzia które warto znać.

Wojciech Pigla
PoorNoMore

12:00 - 12:20 Storytelling – słowa mają moc

Paweł Tkaczyk
Midea

12:20 - 12:40 Nie taki dziennikarz straszny jak go malują.

Monika Synoradzka
Geek Girls Carrots, SpeedUp Group

12:40 - 13:45 Przerwa
13:45 - 15:15 I sesja warsztatowa

Justyna Kwiecień
Socjomania Sp. z o.o.

Paweł Tkaczyk
Midea

Monika Synoradzka
Geek Girls Carrots, SpeedUp Group

15:15 - 15:30 Przerwa
15:30 - 17:00 II sesja warsztatowa

Anna Jadwiga Orzech
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Katarzyna Garbaciak
Allegro

Wojciech Pigla
PoorNoMore

 • Anna Jadwiga Orzech

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami. Współorganizuje konferencję Now! Go Online dla organizacji pozarządowych i firm internetowych. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze kilka lat temu zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga annajadwiga.wordpress.com na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

 • Justyna Kwiecień

  Socjomania Sp. z o.o.

  Od ponad 5 lat zajmuje się szeroko pojętą branżą internetową. Doświadczenie w zakresu social media zdobywała pracując w Onet.pl, tworząc strategię obecności całego portalu w mediach społecznościowych oraz odpowiadając za całkowitą jej realizację (m.in. serwisy: Onet Sport, Onet Wiadomości, Onet Rozrywka, Onet Biznes).

 • Katarzyna Garbaciak

  Allegro

  Lider działu wsparcia biznesu iStore.pl w Grupie Allegro. Odpowiedzialna za rozwój i promocję integracji sklepów iStore.pl z oprogramowaniem zewnętrznym, koordynację wielu działań e-marketingowych platformy sklepowej skupiającej 3000 sprzedawców. Prowadzi i wspiera szereg projektów funkcjonalnie opartych o WebAPI iStore.pl oraz projekty edukacyjne dla sprzedawców internetowych. Wykładowca Edukacyjnych Spotkań Allegro.

 • Wojciech Pigla

  PoorNoMore

  Teoretyk i praktyk, z social mediami i internetem związany akademicko i zawodowo. Absolwent socjologii i filozofii - komunikacji społecznej. Doktorant na Wydziale Nauk Społecznych UAM, pracę pisze o wpływie internetu na procesy wytwarzania wiedzy we współczesnym społeczeństwie. Współwłaściciel agencji marketingu zintegrowanego PoorNoMore, odpowiedzialny za dział social media. Pracował dla firm komercyjnych, ale też organizacji pozarządowych - przez dwa lata specjalista ds. PR poznańskiej Akademii Przyszłości.

 • Paweł Tkaczyk

  Midea

  Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – pisze blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

 • Monika Synoradzka

  Geek Girls Carrots, SpeedUp Group

  Jest PRowcem, który z zapałem bawi się narzędziami marketingu. Interesuje ją wszystko, co związane jest z marketingiem, Public Relations, e-Commerce i nowymi technologiami. Organizator Geek Girls Carrots Poznań i współorganizator szeregu innych inicjatyw takich jak Hive61, Startup Weekend Poznań czy Startup Sprint. Jako Chief Marketing Officer w SpeedUp Venture Capital Group odpowiada za promocję funduszu, wspieranie społeczności startupowej, organizację spotkań z potencjalnymi pomysłodawcami oraz wsparciem spółek z portfela SpeedUp Group w zakresie komunikacji.

Typy zaproszeń Cena
NGO - darowizna na cele statutowe Fundacji Peritia Sugerowana - 49.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Biznes i inni - darowizna na cele statutowe Fundacji Peritia Sugerowana - 99.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Bezpłatne wejście 0.00 PLN
Akceptowane formy płatności
płatność on-line