Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Cafe Hormon
ul. Monte Cassino 6 , Szczecin

Dodaj do kalendarza:

Znajdź nas na

Opis eventu

W Szczecinie swoje siedziby mają wielkie zagraniczne korporacje jak i mniejsze firmy z branży IT. W naszym mieście pracuje coraz więcej testerów oprogramowania.

Spotykamy się na różnych konferencjach (np. Testwarez) czy imprezach dotyczących testowania oprogramowania (np. TestingCup). Jednakże takich spotkań jest bardzo niewiele w ciągu roku, nie wszystkim pasuje termin jak i miejsce imprezy, często również możliwość obecności na spotkaniu jest płatna. Powyższe powody skłoniły nas do wyjścia z inicjatywą zorganizowania spotkań testerów w Szczecinie.

Spotkania PapryQArz miałyby na celu wymianę wiedzy, doświadczeń i opinii, a także spajać grupę testerów ze Szczecinia i okolic. Podzielmy się wiedzą, stwórzmy społeczność. A kto wie, może na tych spotkaniach stworzymy razem coś wielkiego?

Chcielibyśmy, aby prezentacja była początkiem dyskusji na dany temat, a nie głównym celem spotkania. W ten sposób poznamy opinie nie tylko jednostki prezentującej dany temat.

Chcielibyśmy, aby myśli, pytania i opinie krążyły, aby te spotkania nie były tylko „read-only”. Tak, aby każdy uczestnik spotkania coś dostał, a także dał coś od siebie. Idealnie jakby spotkania były cykliczne, na stałe wpisane w kalendarz.

Sponsorem spotkania są firmy Intive i Icotera, dziękujemy za wsparcie!

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : środa 31 maj 2017
18:00 - 18:45 Approach to penetration testing - how to do it wrong

Michał Kucharski

19:00 - 19:45 Managing complex test environments for integration tests

Bartosz Cichocki

  • Michał Kucharski

    Michał Kucharski to fan rozwiązań technologicznych, które ułatwiają życie. Z testowaniem i bezpieczeństwem związany od dzieciństwa - Wszystko można odwrócić i wszystko może być zautomatyzowane. Od 11 lat w obszarze testów dużej skali, od wdrażania wielowarstwowych testów automatycznych do pentestów i doradztwa w zakresie bezpieczeństwa. Prywatnie kaletnik i stolarz z wielką pasją.

  • Bartosz Cichocki

    Senior Software QA Enginer w firmie Avid. Z testami związany od ponad 10 lat, wcześniej programista przez kilkanaście lat. Posiadacz wielu certyfikatów branżowych (ISTQB-Advanced TM, REQB, PRINCE2, OCPJP i innych). Pracował (również jako kierownik zespołów testerskich) w wielu dużych projektach, m. in. w największych projektach w Polsce dla sektora publicznego.

Typy zaproszeń Cena Dostępna ilość
Standardowe zaproszenie 0.00 PLN Dostępne