Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Idea Przestrzeń Biznesu
Bydgoskich Przemysłowców 6 , 85-862 Bydgoszcz

http://ideapb.pl/

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

PMI Poland Chapter Kujawsko-Pomorskie Branch

Seminarium Bydgoszcz 11/2016

Tytuł wydarzenia

„Pomóż Mi Ogarnąć Projekt”

 Opis wydarzenia

Po przerwie wakacyjnej PMI Oddział Kujawsko-Pomorskie zaprasza na kolejne seminarium otwierające nowy cykl wydarzeń w Bydgoszczy!

Podczas listopadowego seminarium przyjrzymy się zagadnieniom związanym z działaniem Biura Projektów. Anna Wilke przedstawi prezentację, w której opowie dlaczego tak ważne jest profesjonalne wsparcie projektów.

W drugiej części seminarium Maciej Bodych opowie o korzyściach wdrożenia biura projektów w firmie, zaletach tego modelu oraz zagrożeniach jakie mogą stać na drodze do skutecznego wdrożenia biura projektu.

Omówienie tych zagadnień pozwoli przybliżyć rolę PMO w firmie i wskazać najważniejsze elementy przy skutecznym wdrożeniu profesjonalnej obsługi projektów poprzez biuro projektów.


 Liczba miejsc

 100 miejsc

Data i Godzina

3 listopada, godz. 18.00.

Miejsce

IDEA Przestrzeń Biznesu

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 

85-862 Bydgoszcz


 Opłaty

Wstęp wolny.

Agenda

Godzina

Temat

Prowadzący

17:30-18:00

Rejestracja uczestników

PMI

18:00-18:10

Aktualności

PMI

18:10-19:15

Pomóż Mi Ogarnąć projekt Rola Project Management Office w zarządzaniu projektem, programem i portfolio 

Anna Wilke

19:15-19:30

Przerwa Networkingowa z poczęstunkiem  lub

Przerwa Kawowa z możliwością networkingu

PMI

19:30-20:25

Dlaczego wdrożenie/rozwój PMO nie uda się w Twojej firmie?

Maciej Bodych

20:25-20:30

Zakończenie 

PMI
Punkty PDU

Numer wydarzenia: BYD0000039

Dotyczy posiadaczy certyfikatów PMI:

Certyfikat

Technical

 Leadership

Strategic

Suma PDU

PMI-RMP®

2

0

0

2

PMI-SP®

0

0

0

0

PMP / PgMP®

2

0

0

2

PMI-ACP®

2

0

0

2

PfMP®

0

0

0

0

PMI_PBASM

0

0

0

0

Partnerzy

ALTERV


Prelegenci

Imię i nazwisko

Anna Wilke 


Organizacja


Stanowisko

PMO Manager

Krótki opis

 

 

 

Anna Wilke, ur. w Bydgoszczy magister kierunku Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w usługach (w tym finansowych) w relacjach B2B oraz B2C. Od ponad 3 lat pracuje w firmie z branży IT gdzie jako PMO Manager buduje, a później zarządza międzynarodowymi zespołami odpowiedzialnymi za wdrażanie, ulepszanie i wsparcie w ramach procesów związanych z Project i Program Managementem. Posiadane certyfikaty: P3O Practitioner, Prince2, MSP, ITIL. Prywatnie - mama 7-letniego chłopca, pasjonatka aranżacji wnętrz i kuchni śródziemnomorskiej oraz dumna posiadaczka bezwłosego kota o aparycji kosmity.


Imię i nazwisko

Maciej Bodych


Organizacja

PMI Global

Stanowisko

Portfolio Consultant and Trainer at WHITECOM

Krótki opis

 

 

 

Ekspert w zakresie zarządzania projektami, portfelem projektów i PMO. Realizował audyty oraz projekty doradcze i wdrożeniowe w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Anglii oraz na Ukrainie. Specjalizuje się w obszarze usprawnień organizacji poprzez wdrożenie zarządzania portfelem projektów i PMO oraz w obszarze rozwoju kierowników projektów.

Od 2003 roku związany z Project Management Institute, gdzie pełnił m.in. funkcję Prezesa Oddziału Warszawskiego, Prezesa Oddziału Polskiego oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej PMI ® . W latach 2010-2014 jako mentor był odpowiedzialny za oddziały w Europie Wschodniej, natomiast od 2015 roku jest członkiem Board Volunteer Advisory i odpowiada za nadzór nad rekrutacją i rozwojem wolontariuszy.

Od 2005 roku certyfikowany PMP ® . W roku 2014 jako jedna z pierwszych osób na świecie uzyskał tytuł PfMP ® , certyfikowanego menedżera portfela projektów.

 Od 2010 roku Prezes firmy WHITECOM Project Experience specjalizującej się w szkoleniach, ustawianiu PMO oraz zarządzaniu projektami i portfelem projektów w organizacjach.


 • Anna Wilke

  PMO Manager

  Anna Wilke, ur. w Bydgoszczy magister kierunku Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w usługach (w tym finansowych) w relacjach B2B oraz B2C.

  Od ponad 3 lat pracuje w firmie z branży IT gdzie jako PMO Manager buduje, a później zarządza międzynarodowymi zespołami odpowiedzialnymi za wdrażanie, ulepszanie i wsparcie w ramach procesów związanych z Project i Program Managementem.

  Posiadane certyfikaty: P3O Practitioner, Prince2, MSP, ITIL

  Prywatnie - mama 7-letniego chłopca, pasjonatka aranżacji wnętrz i kuchni śródziemnomorskiej oraz dumna posiadaczka bezwłosego kota o aparycji kosmity.

 • Maciej Bodych

  PMI Global

  Portfolio Consultant and Trainer at WHITECOM

  Ekspert w zakresie zarządzania projektami, portfelem projektów i PMO. Realizował audyty oraz projekty doradcze i wdrożeniowe w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Anglii oraz na Ukrainie. Specjalizuje się w obszarze usprawnień organizacji poprzez wdrożenie zarządzania portfelem projektów i PMO oraz w obszarze rozwoju kierowników projektów.
  Od 2003 roku związany z Project Management Institute, gdzie pełnił m.in. funkcję Prezesa
  Oddziału Warszawskiego, Prezesa Oddziału Polskiego oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej PMI ® . W latach 2010-2014 jako mentor był odpowiedzialny za oddziały w Europie Wschodniej, natomiast od 2015 roku jest członkiem Board Volunteer Advisory i odpowiada za nadzór nad rekrutacją i rozwojem wolontariuszy.
  Od 2005 roku certyfikowany PMP ® . W roku 2014 jako jedna z pierwszych osób na świecie
  uzyskał tytuł PfMP ® , certyfikowanego menedżera portfela projektów.
  Od 2010 roku Prezes firmy WHITECOM Project Experience specjalizującej się w szkoleniach, ustawianiu PMO oraz zarządzaniu projektami i portfelem projektów w organizacjach.

Typy zaproszeń Cena
Studenci, słuchacze i pracownicy Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy 0.00 PLN
Członek PMI Poland Chapter 0.00 PLN
Wolontariusz PMI Oddziału Kujawsko-Pomorskiego 0.00 PLN
Standardowe zaproszenie 0.00 PLN
Pracownicy partnerów PMI Kujawsko-Pomorskie 0.00 PLN
Akceptowane formy płatności
gotówka