Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Instytut Logistyki i Magazynowania
Estkowskiego 6 , 61-755 Poznań

Wejście od ul. Szyperskiej, róg Estkowskiego

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Poznański oddział Project Management Institute tworzy grupa osób, które na co dzień starają się odseparować chaos od zarządzania projektami wierząc, że nie idą one w parze. Większość z nas jest kierownikami projektów, ale co ważniejsze – wszyscy czujemy potrzebę metodycznego podejścia do realizacji przedsięwzięć biznesowych. Działalność w PMI jest dla nas okazją do wymiany doświadczeń i poszerzaniu wiedzy w tym zakresie.

 

Szczegóły wystąpień dostępne w zakładce agenda.
 
Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU (Professional Development Units) posiadaczom certyfikatów wydanych przez PMI.

Nagrania z seminariów PMI dostępne są dla członków PMI na www.youtube.com/pmipoznan

Zapraszamy
Zespół PMI Poznań

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : czwartek 02 marzec 2017
18:00 - 18:10 Bieżące informacje z Oddziału Poznań PMI
18:10 - 18:50 Współpraca międzypokoleniowa w zespołach projektowych

Tomasz Kopczyński
Synergia

18:50 - 19:10 Przerwa kawowa
19:10 - 19:50 Współpraca międzypokoleniowa w zespołach projektowych

Krzysztof Kasperuk
PANHERI

Marcin Kasperski
PANHERI

19:50 - 20:30 Gorące krzesła

Tomasz Kopczyński
Synergia

Krzysztof Kasperuk
PANHERI

Marcin Kasperski
PANHERI

20:30 - 21:30 PMClub
 • Tomasz Kopczyński

  Synergia

  Ekspert w zakresie zarządzania projektami oraz zarządzania kompetencjami i zmianami. Kieruje oraz uczestniczy w projektach biznesowych w całej Polsce oraz prowadzi dziesiątki szkoleń. Przez kilka lat związany był z międzynarodową firmą doradczą, gdzie kierował dużymi projektami biznesowymi w Polsce m.in. dla spółek Skarbu Państwa. Aktualnie właściciel firmy doradczej Synergia specjalizującej się w obszarze zarządzania projektami i zarządzania zespołami ludzkimi. Prelegent Roku 2016 według PMI (Project Management Institute). Prowadzi projekty, szkolenia i wykłady w całej Polsce (przeprowadził kilkaset szkoleń) z zakresu zarządzania projektami oraz kierowania zespołami i zarządzania kompetencjami.

 • Krzysztof Kasperuk

  PANHERI

  Prezes Zarządu PANHERI, trener, mówca publiczny, praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem. Pasjonat komunikacji, sprzedaży, rozwoju i mówienia. Wciąż szuka nowych rozwiązań i doskonali to co już stworzył. Entuzjasta i wizjoner, który zawsze dostrzega potencjał zarówno w ludziach jak i w sytuacjach. Akredytowany trener Insights Discovery, wspierający rozwój w oparciu o psychologię osobowości. Na co dzień, pracując z uznanymi markami, skupia się na budowaniu efektywnej komunikacji w zespołach i usprawnianiu procesów komunikacji międzypokoleniowej.

 • Marcin Kasperski

  PANHERI

  Trener nowego pokolenia i mistrz znajdowania informacji. Specjalista w dziedzinie komunikacji międzypokoleniowej. Na co dzień zajmuje się podnoszeniem kompetencji studentów, pozwalających im na łatwiejsze wchodzenie na rynek pracy. Jakość i elegancja to jego znaki rozpoznawcze.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)