Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Instytut Logistyki i Magazynowania
Estkowskiego 6 , 61-755 Poznań

Wejście od ul. Szyperskiej, róg Estkowskiego

Dodaj do kalendarza:

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : środa 05 kwiecień 2017
18:00 - 18:05 Bieżące informacje z Oddziału Poznań PMI
18:05 - 18:15 Wskazówka dla budujących zespoły - Collective Intelligence - video

Paweł Brodziński

18:15 - 18:45 Zarządzanie zespołem multikulturowym - Case study prowadzenia zespołu projektowego z przewagą głównie mężczyzn z różnych kultur

Marta Owczarczak

18:45 - 19:15 Wskazówki dot. budowania drogi zawodowej kobiet w branżach postrzeganych jako typowo męskie oraz możliwościach wsparcia dla kobiet chcących rozwijać się w branży ICT

Agata Mazurek- Bąk

19:15 - 19:35 Czy firma/ projekt/ zespół zyskuje na różnorodności? Wiele cennych wskazówek dla "mężczyzn szefów" - jak wykorzystać szansę osiągnięcia korzyści wynikających z różnorodnych zespołów

Izabela Gęsicka

19:35 - 19:45 Przerwa kawowa
19:45 - 20:30 Gorące krzesła

Agata Mazurek- Bąk

Marta Owczarczak

Izabela Gęsicka

20:30 - 21:30 PMClub - Idealna okazja do indywidualnej rozmowy z prelegentami
 • Agata Mazurek- Bąk

  Performance and Strategic Projects Director - Grupa Veolia,
  Dyrektor ds. Mentoringu w Stowarzyszeniu Technologia W Spódnicy.
  Swoją karierę zawodową rozpoczęła we francuskiej firmie audytorskiej i doradczej, gdzie szybko zdobyła tytuł biegłego rewidenta, ACCA oraz pierwsze doświadczenia menadżerskie.
  W 2005 roku związała się z Grupą Veolia, w której stworzyła i przez 10 lat, jako Prezes i Dyrektor Generalny, zarządzała 230 osobowym zespołem Centrum Usług Wspólnych, wspierając pozostałe spółki z Grupy w obszarze finansów, HR, płac, komunikacji, zakupów i IT.
  Doświadczenia w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia, sukcesy wielu przedsięwzięć, za jakie odpowiadała w funkcjach wsparcia, sprawiły, iż zwinnie objęła pieczę nad poprawą efektywności operacyjnej całej Grupy w Polsce. Jako Dyrektor Projektów Strategicznych koncentruje swoją uwagę na inicjatywach kluczowych dla biznesu Veolii, który rocznie generuje w Polsce blisko 4 miliardy złotych przychodów.
  W ramach Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy uruchomiła program mentoringowy dla kobiet, które chcą się rozwijać w świecie nowoczesnych technologii.
  Uważa, że skoro w pracy spędzamy tak ogromną część życia, nie można sobie pozwolić na wykonywanie jej bez czerpania z tego frajdy. „Lubię zarażać ludzi swoją energią i wspólnie tworzyć coś od podstaw. Kiedy mamy odwagę dać sobie nawzajem kredyt zaufania, powstają piękne rzeczy” – mówi.
  Relaksuje się pływając i biegając, najchętniej wspólnie z mężem Tomkiem i córeczkami – Zosią i Hanią.

 • Marta Owczarczak

  Marta Owczarczak, PMP, ITIL, ISTQB Advanced, Certified Disciplined Agilist (DAD), Project Manager w globalnej instytucji finansowej. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie pracy w globalnym, wielokulturowym środowisku, zdobyte w różnych branżach, firmach i na różnorodnych stanowiskach. Jest zwolennikiem pracy zespołowej oraz dzielenia się wiedzą.

 • Izabela Gęsicka

  Z IT (i z GSK) związana od prawie 12 lat. Zaczynała w zespole wspierającym infrastructurę jako specjalista do zarządzania konfiguracją i zmianą. Następnie zdobywała doświadczenie jako Project Manager, konsultant IT Continuity Planning, Infrastructure Service Manager i w końcu Manager zespołu wspierającego narzędzia do wirtualnej współpracy.
  Jedna z pierwszych osób w GSK w Poznaniu, które zdobyły certyfikat ITIL Foundation i wdrażały tą metodologię do procesów IT (Configuration & Change Management, Incident & Problem Management, IT Continuity Planning). Ma doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi i brała udział w renegociacjach kontraktów. Entuzjastka Lean i Continous Improvement. Obecnie wspiera swój zespół w realizacji codziennych zadań oraz w krótko i długoterminowym rozwoju.

 • Paweł Brodziński

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)