Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Instytut Logistyki i Magazynowania
Estkowskiego 6 , 61-755 Poznań

Wejście od ul. Szyperskiej, róg Estkowskiego

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Poznański oddział Project Management Institute tworzy grupa osób, które na co dzień starają się odseparować chaos od zarządzania projektami wierząc, że nie idą one w parze. Większość z nas jest kierownikami projektów, ale co ważniejsze – wszyscy czujemy potrzebę metodycznego podejścia do realizacji przedsięwzięć biznesowych. Działalność w PMI jest dla nas okazją do wymiany doświadczeń i poszerzaniu wiedzy w tym zakresie.

 

Szczegóły wystąpień dostępne w zakładce agenda.
 
Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU (Professional Development Units) posiadaczom certyfikatów wydanych przez PMI.

Nagrania z seminariów PMI dostępne są dla członków PMI na www.youtube.com/pmipoznan

Zapraszamy
Zespół PMI Poznań

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : środa 07 grudzień 2016
18:00 - 18:10 Bieżące informacje z Oddziału Poznań PMI
18:05 - 18:25 Narzędziownia - JIRA - Ludzka strona zarządzania projektami

Bogdan Górka

18:25 - 19:30 Jak okiełznać chaos projektowy. Czas na decyzje o powstaniu PMO - cz. 2

Mariusz Chudy, PMP, PMI-RMP, PSM

19:30 - 19:45 Przerwa kawowa
19:45 - 20:30 Zorące krzesło - Mariusz Chudy

Mariusz Chudy, PMP, PMI-RMP, PSM

20:30 - 21:30 PMClub
  • Bogdan Górka

    Konsultant zarządzania projektami, wieloletni menadżer PMO i kierownik projektów . Certyfikowany PMP i trener biznesu. Zbierał międzynarodowe doświadczenie podczas kilkunastoletniej pracy projektowej w branży FMCG w działach biznesowych i IT. Realizował projekty w Polsce i za granicą w UK i w Australii. Doświadczony konsultant w technologiach Microsoft EPM i Atlassian. Obecnie opracowuje i wdraża procesy zarządzania portfelem projektów w oparciu o narzędzia informatyczne JIRA i Confluence.

  • Mariusz Chudy, PMP, PMI-RMP, PSM

    Doświadczony kierownik projektów, programów i portfeli projektów o charakterze międzynarodowym i wielodziedzinowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. Absolwent Politechniki Warszawskiej (kierunek Telekomunikacja/Informatyka) i Uniwersytetu Warszawskiego (Zarządzanie).
    Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami zgodnie z metodyką PMBOK (PMI). Od 10 lat związany z projektami ICT w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Wdrażał projekty IT zarówno po stronie dostawcy, jak i klienta. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania zmianą, projektami, programami i portfelami projektów, a także funkcjonowania i optymalizacji PMO (Project Management Office). Z sukcesem transformował operacje w największych firmach sektora telekomunikacyjnego i finansowego.
    Obecnie pełni rolę Dyrektora ds. Operacji w firmie Integrated Solutions (część Orange Polska), gdzie zarządza portfelem ponad 170 aktywnych projektów ICT. Partner, trener i doradca w zakresie zarządzania projektami i transformacji organizacji projektowych. Zawodowo interesuje się zarządzaniem opartym na faktach (evidence based management) oraz wdrażaniem efektywnej organizacji PMO.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)