Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Hotel Słoneczny Młyn
ul. Jagiellońska 96 , 85-027 Bydgoszcz

Zapewniamy dostęp do bezpłatnego parkingu dla uczestników warsztatów

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

PMBOK® Guide w nowej odsłonie

Kujawsko-Pomorski Oddział PMI Poland Chapter zaprasza na trzecie już spotkanie Premium Meeting. Tym razem będziemy gościć Gosię Kusyk, która podzieli się z uczestnikami informacjami o zmianach, jakie zostały wprowadzone w nowej odsłonie PMBoK v6.

Spotkanie jest kolejnym z działań PMI mających na celu promowanie członkostwa w organizacji i jest skierowane do członków PMI PC, którzy nie ponoszą żadnych kosztów uczestnictwa w wydarzeniu. W ramach wydarzenia zapewniamy kawę, drobny poczęstunek, obiad oraz przede wszystkim dużą dozę wiedzy.

Raz na cztery lata Project Management Institute (PMI)® wydaje kolejną wersję standardu zarządzania projektami Project Management Body of Knowledge®, w skrócie PMBOK® Guide. We wrześniu pojawiło się kolejne, już szóste wydanie tego zbioru najlepszych praktyk. Co nowego nas czeka w związku z nową edycją? Największą zmianą jest podejście Agile opisane w Agile Practice Guide, wydane we współpracy z Agile Alliance i jego integracja z tradycyjnym podejściem do zarządzania projektami. Niewiele, ale zmieniła się też terminologia, która wpłynie na nowy egzaminy PMP®  i CAPM®. Pojawiły się też trzy nowe procesy, natomiast struktura egzaminów pozostaje taka sama. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź na spotkanie premium. Podczas sesji porozmawiamy też o nowej roli Project Managera, która wraz z pojawieniem się trójkąta kompetencji The PMI Talent Triangle® znacząco się zmienia. 

Agenda

Godzina

Temat

Prelegent

8:30 – 9:00

Rejestracja uczestników

 

9:00 – 9:15

Wstęp

Delegat PMI

9:15 – 13:00

Warsztaty

Gosia Kusyk

13:00 – 14:00

Lunch

 

 

14:00 – 17:00

Warsztaty

Gosia Kusyk

17:00

Zakończenie

 

 

  • Małgorzata Kusyk

    Ekspert zarządzania projektami z ponad 16. letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach. Certyfikowany project manager PMP®/PRINCE2®, CEO AgilePMO, partner Kozminski Executive Business School, członek Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentor, trener biznesu, wykładowca MBA, prelegent. Twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera. To co ją wyróżnia to kreatywność i otwartość na eksperymentowanie, dzięki czemu rozwiązania, które proponuje są unikatowe i dostosowane do potrzeb klienta.

Typy zaproszeń Cena Dostępna ilość
Jestem członkiem PMI Poland Chapter 0.00 PLN Dostępne
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line