Kiedy:

Gdzie:

Olivia Business Center O4

Al. Grunwaldzka 472B , 80-309 Gdańsk

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu15 listopada zapraszamy na 3 w tym sezonie seminarium gdańskiego oddziału PMI. Gośćmi wydarzenia będą tym razem: Elizabeth Harrin, Wiktor Jodłowski i Szymon Węsierski.
O czym będziemy mówić?
Instrumenty współpracy przy projektach: szansa czy wyzwanie? Czy instrumenty współpracy rzeczywiście przydają się w pracy? W jakim kierunku zmierzają?
W trakcie tego seminarium Elizabeth Harrin opowie o tym, jak narzędzia społeczne i instrumenty współpracy są stosowane w środowisku projektowym.
Dowiesz się:
• W jaki sposób instrumenty współpracy (będące starszą siostrą mediów społecznościowych w pracy) są dzisiaj rzeczywiście wykorzystywane w biurach.
• o 7 trendach dotyczących sposobów wykorzystania instrumentów współpracy w przyszłości: o rzeczach, które pozwolą technologii zarządzania projektami zrobić krok do przodu.
• o 6 barierach skutecznego wdrażania instrumentów współpracy i ich wykorzystania.
Przyjdź i dowiedz się o przyszłości technologii współpracy i trendów, których jako kierownik projektu powinieneś być świadomy!

Wiktor Jodłowski opowie o tym w jaki sposób przekonać najlepszych by dołączyli do Twojego zespołu nie wydając ani grosza. Pokaże, jak w ciągu zaledwie 33 miesięcy bez wcześniejszego doświadczenia biznesowego został zbudowany zespół 23 reprezentantów pokolenia Y, którzy kochają swoje miejsce pracy i osiągają znakomite wyniki. Członkowie zespołu pochodzą do biura w czasie wolnym; pozostają lojalni; przyprowadzają klientów, mimo że większość z nich nie jest odpowiedzialna za sprzedaż. Według Wiktora w żadnej innej porównywalnej firmie dbałość o zespół nie przyczyniła się bezpośrednio do takiego wzrostu gospodarczego i nie daje takiej radości z pracy, którą się kocha, pracy z ludźmi, którym się ufa.

Natomiast Szymon opowie o 5 pułapkach w prowadzeniu projektów kreatywnych.


Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.


 Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 18.

Zachęcamy do śledzenia profilu PMI Gdańsk Branch na FB gdzie będziemy zamieszczać aktualności związane z wydarzeniem.

Do zobaczenia!
 • Elizabeth Harrin

  Elizabeth Harrin, MA, FAPM, MBCS is director of Otobos Consultants Ltd, a project communications consultancy specialising in copywriting for project management firms. Elizabeth also works as a practicing project and program manager. She spent eight years working in financial services (including two based in Paris, France) before moving into healthcare.

  Elizabeth is a PRINCE2, MSP and P3O Practitioner, and holds the ITIL Foundation certificate. She is a Fellow of the Association for Project Management and a member of PMI. She holds degrees from the University of York and Roehampton University.

  She is the author of three books about project management: Shortcuts to Success: Project Management in the Real World (which was a finalist in the Management Book of the Year Awards 2014 and now in its second edition), Social Media for Project Managers and Customer-Centric Project Management. Elizabeth has also produced several ebooks and an online course on project reporting.

  She’s particularly interested in stakeholder engagement and team communications and now offers coaching to mid-grade project managers looking to improve their skills.

  Elizabeth is the award-winning blogger behind A Girl’s Guide to Project Management, a specialist blog aimed at helping teams get work done. She is widely published on project management topics and has contributed to numerous websites and magazines.

  You can find Elizabeth online at www.GirlsGuidetoPM.com or on Twitter @pm4girls.

 • Wiktor Jodłowski

  Przedsiębiorca, który uwielbia pokazywać, że są na świecie ludzie, którym zależy na innych. Buduje swoje życie i firmę w oparciu o autentyczne, silne relacje. Na co dzień prowadzi inkubator językowy, w którym wraz z 20-osobowym zespołem, na bazie stworzonej przez siebie metody, pomaga setkom klientów w przełamywaniu bariery mówienia po angielsku. Po godzinach pracy uwielbia spędzać czas ze swoją ładniejszą połówką, w towarzystwie dobrego filmu.
  Wiktor regularnie prowadzi transmisje video na żywo, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem z zakresu komunikacji, budowania relacji i języków obcych: Talkersi (https://www.facebook.com/talkersi/?fref=ts).

 • Szymon Węsierski

  Przedsiębiorca, lubiący wyzwania biznesowe, w swojej opinii pracoholik i ten, który potrafi rozwiązywać problemy.
  Jest pasjonatem prowadzenia i dostosowywania Efekt Agency do właściwego kierunku.
  W ciągu 18 miesięcy stworzył z zespołem ponad 100 projektów w różnych obszarach (branding, UX / UI, projektowanie stron WWW).

Typy zaproszeń Cena Dostępna ilość
Prelegent jednego z seminariów 0.00 PLN Dostępne
Członek PMI 0.00 PLN Dostępne
Uczestnik Standard 50.00 PLN Dostępne
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line