Kiedy:

Gdzie:

Olivia Business Center O4

Al. Grunwaldzka 472B , 80-309 Gdańsk

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu24 lutego zapraszamy na kolejne w tym sezonie seminarium gdańskiego oddziału PMI. Gośćmi wydarzenia będą tym razem: Justyna Baranowska i Lech Rychliński.
O czym będziemy mówić? O PMO. Dwa różne podejścia. Z jednej strony Lech Rychliński mówi "PMO - nie, dziękuję" czytaj:

Twoja organizacja powołała do życia biuro zarządzania projektami. Oczami wyobraźni widzisz już koniec problemów związanych ze swoją codzienną pracą. Nadciąga ład i porządek. Jednak czy aby na pewno? Czy istnienie PMO jest dla organizacji dobre? Czy nadal zachowa ona swoją elastyczność i otwartość na zmiany? A może nigdy taka nie była a PMO ma jedynie przykryć kolejne nic nie wnoszące posiedzenia zarządów, spotkania dyrektorów i narady kierowników? Jak próba centralizacji zarządzania projektami wpłynie na Twoją organizację długofalowo?

Z drugiej strony Justyna Baranowska opowie o swoim PMO: jak było budowane PMO w YDP, jak na przestrzeni czasu zmieniały się wymagania i oczekiwania organizacji co do  roli PMO. jak pracuje PMO, czyli procesy, metodyka, narzędzia (MS Project, Confluence, itp….), jak zbudować zespół PMO (praca z ludźmi, wymiana wiedzy) i najważniejsze czynniki sukcesu

W drugiej części spotkania odbędzie panel dyskusyjny z udziałem prelegentów.
Więcej informacji już wkrótce.

 Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 18.
Zachęcamy do zamieszczania pytań, które zadamy prelegentom w trakcje sesji Q&A!
Zachęcamy do śledzenia profilu PMI Gdańsk Branch na FB gdzie będziemy zamieszczać aktualności związane z wydarzeniem.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem
Do zobaczenia!
Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : piątek 24 luty 2017
18:00 - 18:10 Wprowadzenie
18:10 - 18:40 PMO - nie, dziękuję

Lech Rychliński
Rocket Studio Sp. z o.o.

18:40 - 19:10 PMO na przykładzie YDP

Justyna Baranowska
Young Digital Planet

19:10 - 19:30 Przerwa networkingowa
19:30 - 21:00 Panel dyskusyjny

Justyna Baranowska
Young Digital Planet

Lech Rychliński
Rocket Studio Sp. z o.o.

 • Justyna Baranowska

  Young Digital Planet

  Dyrektor Biura Zarządzania Projektami

  Dyrektor Biura Zarządzania Projektami (PMO).

  Od 13 lat związana z Young Digital Planet. Odpowiedzialna za wdrożenia głównych projektów edukacyjnych dla strategicznych klientów (z Niemiec, Francji, Libanu, Bułgarii, Łotwy i Belgii). Od 2014 roku zarządza Biurem Zarządzania Projektami w YDP, nadzoruje pracę zespołu Kierowników Projektów oraz Zespołu ds. Ofertowania i Przetargów w celu zapewnienia efektywnej obsługi klientów. Odpowiada za główny proces biznesowy w YDP – jego wdrożenie i optymalizację.

  W 2016 roku YDP PMO zdobyło nagrodę Najszybciej Rozwijającego się PMO w 2015 roku.

 • Lech Rychliński

  Rocket Studio Sp. z o.o.

  Prezes Zarządu

  Prezes Rocket Studio sp. z o.o., niezależnego biura projektów IT. Firmy świadczącej usługi z zakresu zarządzania projektami informatycznymi oraz doradztwa w obszarze analizy biznesowej i technicznej. Jako doświadczony Project Manager zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi klientów, Poza zarządzaniem pełni w nich funkcję doradczą oraz uzupełnia brakujące po stronie klienta kompetencje z tego obszaru. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT skutecznie doradza nie tylko w obszarze samej technologii ale również w kwestiach związanych z organizacją pracy działów IT, doboru kompetencji pracowników oraz budowania zespołów.
  Karierę w branży IT rozpoczął w firmie Gratka sp. z o.o. Awansując w ramach struktur firmy został kierownikiem działu infrastruktury, dyrektorem działu IT i finalnie prezesem utworzonego w 2010r. software house Gratka Technologie sp. z o.o. Do chwili obecnej miał okazję współpracować z wieloma firmami z różnych branż. Wśród nich znalazły się: DUON Marketing & Trading, Inkubator Starter, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, Benefit Systems, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Typy zaproszeń Cena Dostępna ilość
Prelegent jednego z seminariów 0.00 PLN Dostępne
Członek PMI 0.00 PLN Dostępne
Uczestnik Standard 50.00 PLN Dostępne
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line