Kiedy:

Gdzie:

Hotel Ruben
Al. Konstytucji 3 Maja 1A , 65-805 Zielona Góra

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

KOMUNIKACJA I PRZYWÓDZTWO ORGANICZNE W KONTEKŚCIE BUDOWANIA SILNYCH ZESPOŁÓW PROJEKTOWYCH


"Prawdziwego lidera można rozpoznać po efektach pracy jego podwładnych, natomiast wielkość przywództwa nie mierzy się zakresem jego władzy, lecz zdolnością inspirowania innych do działania, a głównym zadaniem przywódcy jest mobilizowanie innych do twórczego działania." (John C. Maxwell)


Jeżeli chcemy skutecznie rozwijać silne organizacje, to samo zarządzanie / management / nie jest już wystarczające. Rozwój społeczeństwa następuje tak szybko, że stare modele zarządzania coraz szybciej się dewaluują. Na spotkaniu przedstawię uczestnikom 4 obszary funkcjonowania firmy, o które szczególnie warto zadbać - których nieustanny rozwój w organizacji, powinien być już standardem.


Te 4 obszary to:

- komunikacja
- przywództwo
- mentalność organiczna

- tworzenie i rozwijanie efektu synergii


Warto podpatrywać naturę, gdyż to natura przetestowała przez tysiące lat, najlepsze metody zarządzania, budowania i rozwijania organizacji. Porzuć nieefektywne działania, zrozum i naucz się, jak funkcjonują odwieczne prawa natury i zastosuj je w swojej działalności!


Po seminarium uczestnicy będą mogli zadecydować, który obszar jest dla nich najbardziej interesujący, i na podstawie zebranych informacji, zostanie przygotowane w tym temacie szkolenie o charakterze warsztatowo-coachingowym.


Wiedzą i doświadczeniem podzieli się Grzegorz Blaut - ekspert tematu, wieloletni praktyk przywództwa, zarządzania procesami grupowymi oraz budowania efektywnych zespołów. Na co dzień prowadzi działalność biznesową i non-profit, przez które wspiera przedsiębiorców na ścieżkach rozwoju zawodowego jak i prywatnego / rodzinnego. Twórca Inicjatywy SpokoTato, Zielonogórskiego Klubu Morsa i jedynego w Europie Dziecięcego Klubu „Lodołamaczy”.

12 marzec 2017

  • Grzegorz Blaut

    Ekspert tematu, wieloletni praktyk przywództwa, zarządzania procesami grupowymi oraz budowania efektywnych zespołów. Na co dzień prowadzi działalność biznesową i non-profit, przez które wspiera przedsiębiorców na ścieżkach rozwoju zawodowego jak i prywatnego / rodzinnego. Twórca Inicjatywy SpokoTato, Zielonogórskiego Klubu Morsa i jedynego w Europie Dziecięcego Klubu „Lodołamaczy”.

Typy zaproszeń Cena
Seminarium jest bezpłatne. Jeżeli możesz wesprzyj Nas dowolną kwotą. Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line