Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Hotel Amadeus
ul. Jedności 87A , 65-018 Zielona Góra

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Wartość i koszt informacji w zarządzaniu kształceniem personelu medycznego - czyli gdzie w moim projekcie podziały się te miliony?

Blisko 10 lat temu firma prowadzona przez Sebastiana rozpoczęła prace nad bez wątpienia jednym z większych w Polsce projektów dotyczących wspomagania zarządzania procesem kształcenia środowiska medycznego w Polsce.

Dzisiaj narzędzie opracowane przez firmę przetwarza setki milionów złotych, kompleksowo opisuje przebieg studiów tysięcy przyszłych lekarzy, farmaceutów, dentystów, pielęgniarek i wielu innych zawodów branży medycznej.

W milionach rekordów heterogenicznych środowisk bazodanowych pracownicy firmy dotykają praktycznie każdego aspektu studiów medycznych. Codziennie odpowiadają na zapytania tysięcy użytkowników: studentów, pracowników naukowych i dydaktycznych, administracji i kadry zarządzającej uczelni.

W trakcie wystąpienia Sebastian przedstawi kulisy prac nad narzędziem. Opowie o lepszych i gorszych chwilach, warstwie ludzkiej, budowaniu zespołu i fenomenalnej współpracy z klientem.

W aspekcie technicznym nieco bliżej przedstawi jedną z ciekawszych części systemu – Akademicki Program Analizy Pensum (APAP), którego zadaniem jest analiza i optymalizacja kosztów dydaktyki w medycznej uczelni wyższej.

Wystąpienie przewidziane jest na około 60 minut. Po prelekcji będzie czas na panel dyskusyjny. W związku mamy prośbę do Uczestników seminarium.

Jeżeli zagadnienia o których będzie opowiadał Sebastian są Wam bliskie, lub nurtują Waszych znajomych, czy to z branży IT, medycznej, czy też sektora publicznego, zapraszamy do dyskusji.

Różne punkty widzenia są mile widziane. Poszczególne doświadczenia postaramy się skonfrontować ze standardem zarządzania projektami, tj. słynnym PMBOK’iem, jak również odniesiemy się do metodyk zwinnych.

06 czerwiec 2017

  • Sebastian Żurek

    CodeLab

    Sebastian Żurek zawodowo projektuje, programuje, bada i edukuje. Prowadzi CodeLab (https://codelab.pl) - fantastyczny zespół zwinnych developerów, którzy potrafią efektywnie komunikować się zarówno z ludźmi jak i z maszynami. W wersji badawczej adiunkt zatrudniony w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Zielonogórskiego gdzie analizuje złożoność sygnałów biomedycznych. W wersji dydaktycznej wykładowca akademicki oraz współorganizator nietypowych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży. Prywatnie mąż jednej żony i ojciec dwójki dzieci, z dnia na dzień coraz bardziej wierzy, że w końcu przebiegnie półmaraton.

Typy zaproszeń Cena
Seminarium jest bezpłatne. Jeżeli możesz wesprzyj Nas dowolną kwotą. Sugerowana - 30.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line