Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

ASTEC Sp. z o.o.
ul. Wyspiańskiego 11 , 65-036 Zielona Góra

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Biura zarządzania projektami (ang. PMO) przechodzą właśnie rewolucję, która napędzana jest zarówno dojrzewaniem samych organizacji i związanym z tym przepływem doświadczeń z innych dziedzin zarządzania, jak i trendami rynkowymi wymuszającymi coraz sprawniejsze funkcjonowanie biznesu. Rosną również oczekiwania związane z dostarczeniem tego, co organizacje obiecywały sobie powołując PMO: sprawniejszej realizacji projektów, szybszego dostarczania wartości biznesowej oraz zwiększenia ilości projektów kończących się sukcesem.

W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy zaobserwowane w międzynarodowych organizacjach, które najskuteczniej rozwijają się w obszarze skutecznego zarządzania projektami. Pokazane zostaną zmiany m.in. w obszarach: celów stawianych PMO i ich powiązania ze strategią, oczekiwań dotyczących wsparcia przepływu podstawowych łańcuchów wartości, profesjonalizacji ról związanych z PMO, wyzwań związanych ze zwinnością projektów, wpływu nowych narzędzi, nowych podejść do sprawności procesów PMO oraz nowej roli wobec wielu interesariuszy wokół projektów.

04 wrzesień 2016

  • Grzegorz Szałajko

    Making Things Happen

    Doradca strategiczny i menedżer projektów

    Wspiera menedżerów w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć, doskonalenia metod zarządzania i skutecznego wprowadzania zmian. Jednocześnie wnosi do ich organizacji swoje bogate międzynarodowe doświadczenie oraz pasję do zarządzania projektami. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza.

    Wiodący edytor międzynarodowego standardu oceny projektów IPMA Project Excellence Baseline. Jeden z pierwszych członków PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału PMI. Wykładowca w programach MBA Franklin University oraz EMBA Aalto University w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Ceniony speaker regularnie zapraszany do udziału w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie zarządzania projektami.

Typy zaproszeń Cena
Seminarium jest bezpłatne. Jeżeli możesz wesprzyj Nas dowolną kwotą. Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line