Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

Instytut Logistyki i Magazynowania
Estkowskiego 6 , 61-755 Poznań

Wejście od ul. Szyperskiej, róg Estkowskiego

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Poznański oddział Project Management Institute tworzy grupa osób, które na co dzień starają się odseparować chaos od zarządzania projektami wierząc, że nie idą one w parze. Większość z nas jest kierownikami projektów, ale co ważniejsze – wszyscy czujemy potrzebę metodycznego podejścia do realizacji przedsięwzięć biznesowych. Działalność w PMI jest dla nas okazją do wymiany doświadczeń i poszerzaniu wiedzy w tym zakresie.

 

Szczegóły wystąpień dostępne w zakładce agenda.
 
Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU (Professional Development Units) posiadaczom certyfikatów wydanych przez PMI.

Nagrania z seminariów PMI dostępne są dla członków PMI na www.youtube.com/pmipoznan

Zapraszamy
Zespół PMI Poznań

Rozwiń wszystko w agendzie
Data i godzina Temat Prelegent
Dzień 1 : czwartek 08 wrzesień 2016
18:00 - 18:12 Bieżące informacje z Oddziału Poznań PMI
18:12 - 19:12 Skalowanie Scruma - to może działać!

Łukasz Aziukiewicz
STX Next

19:12 - 19:30 Przerwa kawowa
19:30 - 20:30 Zarządzanie skalowalnymi zespołami Agilowymi

Rafał Gajewski
STX Next

Michał Kwiatkowski
STX Next

20:30 - 21:30 PMClub
 • Łukasz Aziukiewicz

  STX Next

  Scrum Master, Agile Coach

  “Jestem Scrum Masterem, Agile Coachem, certyfikowanym coachem grupowym i indywidualnym. Od 3 lat pracuję w zwinnych metodach wytwarzania oprogramowania, budując efektywne zespoły w różnych organizacjach. Wcześniej pracowałem jako Project Manager w projektach prowadzonych w oparciu o metodyki PRINCE2 i PMI. Obecnie jestem Scrum Masterem w STX Next, dodatkowo angażując się w transformację agilową firmy oraz mentoring mniej doświadczonych Scrum Masterów i osób zainteresowanych pracą w tej roli. Fascynują mnie psychologiczne aspekty pracy w Zespole Scrumowym - co nas motywuje, jak skutecznie budować relacje międzyludzkie, jak efektywnie się komunikować, dlaczego zachowujemy się w taki a nie inny sposób“

 • Rafał Gajewski

  STX Next

  Mobile Service Delivery Manager

  Scrum master, project manager i wykładowca, w swojej karierze związany byłem również z rynkiem startopowym, zarządzałem kilkudzieciąioma projektami informatycznymi w poznańskich Software House’ach. Obecnie pełnię rolę Mobile Service Delivery Manager, i jestem odpowiedzialny za kilka zespołów Agilowych oraz rozwój działu mobilnego w STX Next.

 • Michał Kwiatkowski

  STX Next

  Head of Service Delivery

  "Przeszedłem długą drogę od bycia specjalistą marketingu / PR, poprzez pełnienie funkcji lider zespołu. Obecnie Head of Service Delivery w STX Next.
  W prostych słowach, jestem odpowiedzialny za to aby klienci i pracownicy byli zadowoleni :)
  Pełniłem funkcje programisty Python / Django oraz lidera zespołu, zapewniając realizacje produktów na dużą skalę dla klientów międzynarodowych. Stałem się odpowiedzialnym liderem, który zawsze ma na uwadze dobro swojego zespołu.
  Podczas wielu lat doświadczenia zawodowego nauczyłem się wiele o pracy z ludźmi, podejściu do klienta, praktycznego podejścia do wykorzystania technik Agile."

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie Sugerowana - 25.00 PLN (minimum 0.00 PLN)