Poleć wydarzenie: więcej

Kiedy:

Gdzie:

International Faculty of Engineering (Politechnika Łódzka)
Żwirki 36 , 90-924 Łódź

aula IFE, 1-sze piętro

Dodaj do kalendarza:

Opis eventu

Przyzwyczailiśmy się już do start-upów tworzących przełomowe aplikacje. Znamy przykłady dużych sukcesów projektów e-technologicznych. Słyszymy o kolejnych rundach finansowania dla przedsięwzięć internetowych. A jak to wygląda w przypadku projektów hardwarowych? Konkretnie w przypadku przedsięwzięcia z branży Med-Tech dla sektora publicznego - szpitali? Zapraszamy do odbycia podróży po wzburzonych wodach rozwoju takiego właśnie projektu - od jego źródeł w 2013 roku, do dnia dzisiejszego. Poznacie historię łódzkiego startupu i nieco inne podejście do procesu rozwoju i zarządzania przedsięwzięciem budowy zrobotyzowanego magazynu lekowego, gdzie niewiele da się zrobić „skończoną liczbą studentów” czy „na wczoraj”.
 • Stanisław Radomiński

  Unit Dose One

  Współtwórca

  Doświadczony konsultant i kierownik projektów unijnych z ponad 10 letnim stażem, któremu znudziło się przyglądanie jak to robią inni i sam postanowił rzucić się w nurt tworzenia projektu technologicznego od zera.
  Współtwórca i Kierownik Projektu UnitDoseOne (system automatycznej apteki szpitalnej) jednocześnie odpowiadający za rozwój rynku w Polsce i za granicą.
  Trener i wykładowca z zakresu wdrażania innowacji, zarządzania projektem oraz komercjalizacji i pozyskiwania kapitału na rozwój.
  Współorganizator łódzkich Start-up Weekendów oraz współtwórca inicjatyw Łodzianie Decydują czy Sztab Piotrkowska.

Typy zaproszeń Cena
Zaproszenie Sugerowana - 20.00 PLN (minimum 0.00 PLN)
Akceptowane formy płatności
przelew,płatność on-line